Łapiesz się na tym, że każdy Twój dzień od lat wygląda podobnie? Czasem się tak zdarza: wypracowana rutyna zaczyna uwierać i mamy wrażenie, że nasze życie kręci się tylko wokół pracy i obowiązków domowych. Przydałoby się w końcu zrobić coś dla siebie…

Codzienna pobudka, szybka kawa, ogarnięcie dzieci do szkoły, praca, a po niej dalsze domowe przygody. Wydaje się, jakby czas wolny w Twoim życiu w ogóle nie istniał. Kiedy ktoś mówi o samorozwoju, masz chęć się zaśmiać.

My się chętnie pośmiejemy razem z Tobą. Po angielsku. Tylko daj się zachęcić do tego, by zrobić coś dla siebie.

Pomysł na czas dla siebie: dodatkowy angielski

Korzyści z tego, że poprawisz sobie samopoczucie, kupując piętnastą sukienkę, na pewno istnieją! Dzięki niej poczujesz się świetnie – oczywiście pod warunkiem, że ją nosisz. A może kolejne środki lepiej zainwestować w wiedzę? Tej nic Ci nie zabierze (no, poza niepraktykowaniem :)), a możliwość dogadania się po angielsku i związana z tym pewność siebie wystroi Cię lepiej niż kolejne ubranie.

Pewnie pomyślisz, że nauka angielskiego to żadna tam rozrywka – skojarzenia wyniesione ze szkoły robią swoje. Jeśli już masz mieć czas dla siebie, to lepiej pooglądać serial. A jeśli powiemy Ci, że możesz to połączyć? 🙂

Po pierwsze, w Stacji Język prowadzimy zajęcia tak, byś co najmniej raz uśmiechnęła się pod nosem (a czasem wręcz wybuchnęła śmiechem), więc prawdopodobnie poprawisz sobie humor. Po drugie, seriale aż się proszą, byś oglądała je po angielsku i tym samym łączyła przyjemne z pożytecznym.

Lubisz się śmiać? Internet jest pełen filmów z udziałem komików, którzy dwoją się i troją, by zadbać o Twój dobry nastrój. Ucząc się angielskiego, poszerzasz swoje możliwości odbioru każdego elementu kultury – wiesz, ile super treści jeszcze nie zostało przetłumaczonych na nasz język ojczysty…?

Twój czas dla siebie musi być produktywny? That’s fine, zapraszamy!

Możliwe, że należysz do grona osób z innym spojrzeniem na wolny czas: jeśli już pozwalasz sobie na chwile dla siebie, to chcesz, aby były maksymalnie produktywne. Tutaj nauka angielskiego również wkracza cała na biało! Gwarantujemy, że każde zajęcia wprowadzą do Twojego języka – i życia – coś nowego, więc będą to bardzo pożytecznie spędzone godziny.

Jeżeli masz dzieci, na pewno chcesz pokazywać im najlepszą wersję siebie. Z opowiadań naszych klientek i innych mam wiemy, że mama, która zrobiła coś dla siebie, to mama w najlepszym humorze – i w dodatku bardziej cierpliwa. Twoje dziecko uczy się angielskiego, a Ty szukasz pomysłu na to, by ciekawie i rozwojowo spędzić z nim czas? Bardzo polecamy wspólne zabawy z językiem obcym.

Na czas dla siebie też nigdy nie jest za późno

I pamiętaj, nigdy nie jest za późno, by się nauczyć czegoś nowego – zupełnie jak nigdy nie jest się za starym, by zacząć się uczyć języka obcego. Jeśli szukasz pomysłu na to, by zrobić coś dla siebie, a jednocześnie nie zamierzasz co tydzień relaksować się w SPA, uczyć się szydełkowania czy gry na gitarze, zainwestuj w zajęcia angielskiego w Stacji Język. Dbamy o to, byś łączyła przyjemne z pożytecznym, a jeśli dzięki zajęciom uda nam się poprawić Twój dobry nastrój – czujemy się jak zwyciężczynie!

Pogadamy za rok o tej porze, jak Ci się podobało. I pewnie pogadamy o tym – a jakże! – po angielsku.

5 1 vote
Article Rating