To będą pierwsze wakacje Stacji Język! Chcemy je z Wami (i z Waszymi pociechami) spędzić tak, jak cały rok szkolny – wesoło, kreatywnie i pożytecznie. Wciąż się wahacie i nie wiecie, czy do nas dołączyć? Mamy dla Was kilka słów na zachętę!

Wakacje ze Stacją Język dla malucha

O zajęciach dla najmłodszych w Stacji Język robi się coraz głośniej. Bardzo nas to cieszy, bo wkładamy w nie ogrom serca (a w największym stopniu robi to Paulina, która prowadzi angielski dla dzieci). Na wakacjach ze Stacją Język utrzymamy ten poziom: dzieci kreatywnie spędzą czas, a przy tym poszerzą swoje umiejętności językowe.

Co więcej, regularny angielski w czasie wakacji sprawi, że maluchy z ochotą wrócą na lekcje języka w swojej szkole – nie będzie stresu spowodowanego długą przerwą. Jeśli zaś dziecko dopiero od września rusza z edukacją szkolną, może warto przyprowadzić go na zajęcia do Stacji? Pokażemy mu, że szkoła nie gryzie i damy dużo pozytywnych bodźców. Nauka przez zabawę to coś, co lubimy najbardziej!

Wakacje ze Stacją Język to prawdziwe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Najbardziej dla rodzica, który zyska chwilę dla siebie. I to taką dwugodzinną chwilę. 😉

Wakacje ze Stacją Język dla dorosłych

Wiemy, że dorośli najczęściej nie mają dwumiesięcznej przerwy w szkole – najwyżej dwutygodniową przerwę od pracy. Ale jeśli chodzą na dodatkowy angielski, to w czasie wakacji zaliczają zwykle pauzę, po której trudno wrócić na językowe tory. By wykluczyć stres spowodowany powrotem na zajęcia, warto po prostu skrócić tę przerwę jak to tylko możliwe i cały czas mieć styczność z angielskim.

Podczas zajęć dla dorosłych lektorka Kasia postawi na konwersacje. Macie do wyboru aż trzy grupy, do których można dołączyć. Jeśli szykujecie się na wyjazd, gdzie trzeba będzie używać angielskiego, a nie czujecie się zbyt pewnie, przydadzą się zajęcia z ćwiczeniem podstawowych rozmów: w aptece, na lotnisku, w restauracji. W pakiecie otrzymujecie oczywiście tonę przydatnego słownictwa. 🙂

Zaawansowani uczestnicy mogą wybrać zajęcia advanced, gdzie poćwiczymy bardziej skomplikowane struktury. Gwarantujemy przykłady, które na zawsze zapadają w pamięć! A może interesujecie się wymową? Podczas wakacji ze Stacją Język otworzą się warsztaty, na których poznacie różnicę między thaw a through i wiele, wiele innych.

Nauka języka angielskiego ma być ciekawą formą spędzania wolnego czasu – pilnujemy, by nikt nie nudził się na naszych zajęciach, a głowy z łatwością chłonęły wiedzę. Jeśli macie więcej pytań w temacie wakacji ze Stacją Język, gorąco zapraszamy na stronę wakacje.stacjajezyk.pl albo do kontaktu – jakąkolwiek drogą Wam wygodnie. Do zobaczenia!

0 0 vote
Article Rating