To będą kolejne wakacje Stacji Język! Chcemy je z Wami (i z Waszymi pociechami) spędzić tak, jak cały rok szkolny – wesoło, kreatywnie i pożytecznie. Wciąż się wahacie i nie wiecie, czy do nas dołączyć? Mamy dla Was kilka słów na zachętę!

Wakacje ze Stacją Język dla malucha

O zajęciach dla najmłodszych w Stacji Język robi się coraz głośniej. Bardzo nas to cieszy, bo wkładamy w nie ogrom serca (a w największym stopniu robi to Paulina, która prowadzi angielski dla dzieci). Na wakacjach ze Stacją Język utrzymamy ten poziom: dzieci kreatywnie spędzą czas, a przy tym poszerzą swoje umiejętności językowe.

Co więcej, regularny angielski w czasie wakacji sprawi, że maluchy z ochotą wrócą na lekcje języka w swojej szkole – nie będzie stresu spowodowanego długą przerwą. Jeśli zaś dziecko dopiero od września rusza z edukacją szkolną, może warto przyprowadzić go na zajęcia do Stacji? Pokażemy mu, że szkoła nie gryzie i damy dużo pozytywnych bodźców. Nauka przez zabawę to coś, co lubimy najbardziej!

W programie mamy warsztaty wakacyjne dla maluchów w wieku 6-9 lat i konwersacje podróżnicze dla dzieci w wieku 9-12 lat. Nastolatki (12-13 lat) mogą wpaść na stacyjne wakacje z Harrym.

Wakacje ze Stacją Język to prawdziwe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Najbardziej dla rodzica, który zyska chwilę dla siebie. I to taką dwugodzinną chwilę. 😉

Wakacje ze Stacją Język dla dorosłych

Wiemy, że dorośli najczęściej nie mają dwumiesięcznej przerwy w szkole – najwyżej dwutygodniową przerwę od pracy. Ale jeśli chodzą na dodatkowy angielski, to w czasie wakacji zaliczają zwykle pauzę, po której trudno wrócić na językowe tory. By wykluczyć stres spowodowany powrotem na zajęcia, warto po prostu skrócić tę przerwę jak to tylko możliwe i cały czas mieć styczność z angielskim.

Stacja Język wakacje

Podczas zajęć dla dorosłych lektorka Kasia postawi na konwersacje. Macie do wyboru aż trzy grupy, do których można dołączyć. Jeśli szykujecie się na wyjazd, gdzie trzeba będzie używać angielskiego, a nie czujecie się zbyt pewnie, przydadzą się zajęcia z ćwiczeniem podstawowych rozmów: w aptece, na lotnisku, w restauracji. W pakiecie otrzymujecie oczywiście tonę przydatnego słownictwa. 🙂

Zaawansowani uczestnicy mogą wybrać zajęcia advanced, gdzie poćwiczymy bardziej skomplikowane struktury. Gwarantujemy przykłady, które na zawsze zapadają w pamięć! A może interesujecie się wymową? Podczas wakacji ze Stacją Język otworzą się warsztaty, na których poznacie różnicę między thaw a through i wiele, wiele innych.

Nauka języka angielskiego ma być ciekawą formą spędzania wolnego czasu – pilnujemy, by nikt nie nudził się na naszych zajęciach, a głowy z łatwością chłonęły wiedzę. Jeśli macie więcej pytań w temacie wakacji ze Stacją Język, gorąco zapraszamy na stronę wakacje.stacjajezyk.pl albo do kontaktu – jakąkolwiek drogą Wam wygodnie. Do zobaczenia!

3.5 2 votes
Article Rating