Sierpień za pasem, a Ty być może już odrobinę tęsknisz za zajęciami ze swoim ulubionym lektorem… 😉 Dlatego dla wszystkich naszych czytelników i uczniów przygotowałyśmy coś ekstra. Oprócz sprawdzonych rad dotyczących uczenia się angielskiego samodzielnie, które znajdziesz w tekstach umieszczonych niżej, mamy dla Ciebie specjalne wyzwanie!

Oto 2-week challenge, dzięki któremu otoczysz się angielskim i sprawisz, że mózg w nowym roku szkolnym nie będzie w szoku, że nic nie pamięta. Czternastodniowe wyzwanie możesz zrealizować od razu albo rozłożyć sobie w czasie – w tym drugim przypadku najlepiej jest wracać do niego co drugi dzień. Jak już wiesz, regularność jest bardzo ważna w praktykowaniu języka obcego.

Pobierz dwutygodniowe wyzwanie w wersji polskiej lub angielskiej:

2-week challenge – English version – kliknij i pobierz PDF »

2-week challenge – wersja polska – kliknij i pobierz PDF »

Podejmiesz wyzwanie?

Tabelki są uniwersalne, a więc skorzystasz z nich nawet kilka razy i zedytujesz według swoich potrzeb. Idiomy o innej tematyce? Nie ma problemu! Piosenki z innej dekady albo hity z konkretnego gatunku muzycznego? Wybierz, co wolisz – nie od dziś mówimy, że nauka ma być przyjemna. W dodatku zrobienie zadania zajmie Ci co najwyżej kilkanaście minut. How cool is that?

Jeżeli chcesz, wydrukuj sobie tę tabelkę i odhaczaj to, co jest już zaliczone. Zwykłe zaznaczanie zrobionego zadania długopisem bywa bardzo satysfakcjonujące. 😉

Życzymy powodzenia i czekamy na Twoje wrażenia!

0 0 votes
Article Rating